All Products
Keywords [ laundry detergent strips ] match 82 Products.
Biodegradable Laundry Detergent Sheets Natural Laundry Strips Luandry Tablets
| Product Type: | Laundry Detergent |
|---|---|
| Shipping: | By Sea, By Air Or As Your Reuquest |
| Active Matter: | More Than 50% |
Convenient and Effective Pre-Measured Laundry Detergent Sheets for Modern Laundry Needs
| Type: | Laundry Detergent Sheet |
|---|---|
| Weight: | 2.8-3g/sheet |
| Fragrance: | Customizable |
Home Laundry Detergent Sheets
| Formula: | Super Condensed Laundry Detergent |
|---|---|
| Application: | Home Use Cleaning Products |
| Fragrance: | Customizable |
Eco Friendly Laundry Detergent Sheets Biodegradable Laundry Detergent Strips Plant Based
| Shipping: | By Sea, By Air |
|---|---|
| Active Ingredient Content: | 50% (inclusive)-80% |
| Service: | OEM, ODM, Private Label, Wholesale |
Eco-Friendly Solid Laundry Detergent Concentrated Strips Sheets Disposable Cleaning Tablets
| Weight: | 2.8-3g/sheet |
|---|---|
| Function: | Remove Stains Deeply |
| Active Matter: | More Than 50% |
Lavender Scented Disposable Laundry Detergent Sheets Solid Strips with Enzymatic Stain Removal
| Foam: | Medium Bubble |
|---|---|
| Package: | 24/30 Pcs / Box |
| Fragrance: | Customizable |
Biodegradable Laundry Detergent Sheets 11*14cm 2.8-3g/sheet with 50% Active Ingredient for Deep Cleaning
| Biodegradable: | True |
|---|---|
| Color: | Blue Pink Purple Or Custom |
| Active Ingredient Content: | 50% (inclusive)-80% |
Ultra Clean Power Lalkers Washing Detergent Strips For Home And Travel Use
| Application: | Home Use Cleaning Products |
|---|---|
| Formula: | Super Condensed Laundry Detergent |
| Fragrance: | Customizable |
Custom Branded Sustainable Laundry Strips Bulk Deliver Consistent Stain Fighting For Regular Use
| Keyword: | Strong Cleansing |
|---|---|
| Size: | 11*14cm/11*7cm |
| Weight: | 2.8-3g/sheet |
Plant Based Scented Laundry Detergent Sheets Daily Natural Laundry Strips
| Application: | Home Use Cleaning Products |
|---|---|
| Formula: | Super Condensed Laundry Detergent |
| Fragrance: | Customizable |

